Kurumsal

İzmir Ofis Temizliği
BİZ KİMİZ ?

Yüksek standartlarda hizmet üreten bir temizlik şirketi olarak, İzmir ve çevresinde, ev, ofis ve işyeri temizliği faaliyetlerimize 2006 yılında başladık. İzmir ve çevresinde hijyen teknolojisini kullanarak, müşterilerine sistemli şekilde temizlik hizmeti veren ilk işletmelerden birisi olma özelliğini taşımaktayız.

Günlük yaşam alanlarımızda önceleri temizlik kavramı yeterli gelmekte iken, değişen ve gelişen riskler sonucu günümüzde temizlik kavramı yeterli gelmemektedir. Önemli olan sağlığa zarar vermeyecek ürünler ile hijyeni sağlamaktır. Temizlik amaçlı kullanılan bazı maddelerin canlı sağlığı açısından zararlı kimyasallar içerebildiği, son yıllarda fark edilmeye başlanmıştır. Çalışmalarımızda, kirli alanların temizliği kadar, mikropların yeniden çoğalmasını engelleyici uygulamalara önem vermekteyiz.

  • Müşterilerimiz İçin Çok Duyarlıyız.
  • Kaliteli İşçilik- Uygun Fiyat.
  • %100 Müşteri Memnuniyeti.
  • Mesleki ve Nitelikli Çalışanlarımız.
  • 20 Yılı Aşkın Tecrübe.
  • Ödüllü Uzman Bir Şirketiz.
  • 24 Saat Müşteriye Destek.
  • Son Teknoloji Kullanıyoruz.
PROFOSYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Kusursuz temizlik hizmeti veren çeşme temizlik firması 1990’lı yıllardan bu yana profesyonel ekibi ve ekipmanıyla İzmir ve egeye tam teşekkürlü hizmet vermeye devam ediyor. En çok değer verdiğimiz konulardan biri müşteri memnuniyetidir; zamanında iş teslimatı ve güler yüzlü personelimizle siz değerli müşterilerimizin takdirlerine her zaman laik olmaya çalışmaktayız. Profesyonel çalışanlarımız sizlere koltuk yıkama, ev temizliği, ofis temizliği, dış cephe temizliği, farbrika temizliği, genel temizlik, hastahen, okul ve fabrika temizliği gibi bir çok alanda destek vermektedir....İzmir Temizlik Şirketi

TEMİZLİK BİZİM İŞİMİZ

Firmamız sizlere %100 hijyen garantisini yılların vermiş olduğu tecrübe ve yüksek teknolojiye sahip ekipmanlarımız ile vermekte olup herşeyden önce sizlerin memnuniyetini almak için gayret ederiz. İlginiz ve güveniniz için şimdiden ekibimiz ve firmamız adına teşekkürlerimizi sunarız. Konutunuz veya iş yerinizdeki temizlik kalitesini yüksek teknolojiye sahip temizlik cihazlarımız ile hem temizliyor hemde mikropları yok ediyoruz....İzmir Ev Temizliği

MEMNUNİYET GARANTİSİ İLE HİZMET

kusursuz temizlik hizmeti veren profesyonel ekibi ve ekipmanıyla İzmir İline tam teşekküllü hizmet vermeye devam Etmektedir. Müşteri memnuniyeti önceliğimiz olup ; zamanında iş teslimatı ve güler yüzlü personelimizle siz değerli müşterilerimizin takdirlerine her zaman laik olmaya çalışmaktayız....İzmir Villa Temizliği

GÜVEN VE TİTİZLİKLE UZUN YILLAR

Ev temizliğinde dikkat edilmesi gereken; kullanılan malzemelerin ne kadar güvenli olduğudur. Amacımız, evinizin uygun fiyat ve kalitede hizmet vermektir....İzmir Daire Temizliği

SİZ İNŞAA EDİN BİZ TEMİZLEYELİM

İnşaat temizliği, temizlik firmamızın İzmir genelinde sunduğu hizmetlerden biridir. Yapmış olduğumuz inşaat sonrası temizlik siz müşterilerimize hayal ettiği temizliği sunmaktayız...İzmir İnşaat Temizliği

FİRMAMIZ VİDEOLARI

Youtube Adresimize girerek sizler için hazırlamış olduğumuz videoları inceleyebilirsiniz.

İZMİRDE TEMİZLİK ŞİRKETİ

İzmirin tüm İlçelerine , Ev temizliği, ofis temizliği, villa temizliği, apartman temizliği, okul temizliği, hastane temizliği gibi bir çok hizmet vermekteyiz.

Bostanlı Temİzlİk

Yıllardır daimi müşterilerimizin memnuniyeti ile kendini yenileyen firmamız gelişen teknolojiyi Avrupa standartlarının üzerinde kaliteyle takip etmekte ve temizlik hizmetine %100 garanti vermektedir.

Bostanlı Ofis Temizliği
Bostanlı Temİzlİk Şİrketİ
Bostanlı Ev Temizliği

Karşıyaka Temİzlİk

Mutfak temizliği, Banyo temizliği hijyen açısından en önemli yerlerdir. Kendi imkanlariniz ile yaptığınız temizlik malesef yüzeysel olarak temiz görünür ama dezenfekte değildir.

Karşıyaka Ofis Temizliği
KARŞIYAKA TEMİZLİK ŞİRKETİ
Karşıyaka Ev Temizliği

Mavİşehİr Temİzlİk

Temizlik Firmaları sağlık bakanlığı testinden geçmiş temizlik ürünleri ve makineleri ile gözünüzün görmediği tüm bakterileri ortadan kaldırır.

Mavişehir Ev Temizliği
MAVİŞEHİR TEMİZLİK ŞİRKETİ
Mavişehir Ev Temizliği

ÇİĞLİ TEMİZLİK

Evinizin dinlenme noktası olan yatak odasının temizliği sadece cam temziligi hali temizliği, mobilyaların temizliği ile bitmez.Yataklarinizda...

Çiğli Ofis Temizliği
ÇİĞLİ TEMİZLİK ŞİRKETİ
Çiğli Ev Temizliği

BORNOVA TEMİZLİK

Temizlik denilince akla ev temizliği gelir çünkü en gereklisidir fakat bir çok sektöründe ihtiyaç duyduğu temizlik hizmeti yaşamımızın her alanında bilinçli şekilde yapılmalıdır.

Bornova Ofis Temizliği
BORNOVA TEMİZLİK ŞİRKETİ
Bornova Ev Temizliği

ŞEMİKLER TEMİZLİK

Firmamız görünenin değil görünmeyenin bilincindedir.Temizlik Şirketi tüm donanıma sahip olmalıdır.

Şemikler Ofis Temizliği

ŞEMİKLER TEMİZLİK ŞİRKETİ

Şemikler Ev Temizliği

İZMİR TEMİZLİK

Ev Temizliği , ni tamamen dezenfekte yöntemle tüm Temizlik hizmetini uzman ekip eşliğinde gerçekleştiriyoruz.

İzmir Temizlik Şirketi

İZMİR TEMİZLİK ŞİRKETİ

İzmir Ev Temizliği

BAYRAKLI TEMİZLİK

Ev Temizliği konusunda sıkıntı yaşayan, çalışan, veya temizliğe vakit ayıramayan hanımlar için biz bu işi, en iyi şekilde hallediyoruz.

Bayraklı Ev Temizliği

BAYRAKLI TEMİZLİK ŞİRKETİ

Bayraklı Ev Temizliği

BUCA TEMİZLİK

Tecrübeli personel kadromuz, kaliteli temizlik ürünlerimiz ve gerektiğinde son teknoloji ürünü temizlik makinelerimizle profesyonelce yapıyoruz.

Buca Ofis Temizliği

BUCA TEMİZLİK ŞİRKETİ

Buca Ev Temizlik
Bornova Ev Temizliği
Buca Ev Temizliği
Çiğli Ev Temizliği
Hatay Ev Temizliği