BUCA TEMİZLİK ŞİRKETİ

EGEM TEMİZLİK

Buca Temizlik Şirketi olarak temizlik sekötörü amacıylade lider ve önder yapısı yardımıyla kullanmış olduğumuz makine ve ekipmanlar kaliteli ve son teknoloji ürünleri olup tamamiyle sizlerin sağlığı , rahatlığı ve mutluluğu amacıyla bizler varız . Buca Temizlik Şirketi arasında önder bir kurum olan Buca Temizlik Şirketi müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve müşteri gereksinimlerine yönelik yenilikçi çözümler sunmaktadır . Temizlik Hizmetleri ardından sizlerin memnuniyet sorgulaması ve değerlendirmeleri yapılır . Profesyonel Temizlik çalışma anlayışımızın yalnızca hizmet sunumuna dayalı olmadığının bilincinde olan Buca Temizlik Şirketi Personelleri içten , paylaşımcı, dürüst ve itimat edilir şekilde hizmet vermekteyiz . Büyüklerimizin ve atalarımızın da dediği gibi temizlik imandan gelir. Bugünkü yaşantısında şahsi hijyenikliğin daha ön planda tutuldugu dönemlerde bundan sonra insanlar evlerinin de hijyenikliğine özel bir yaklaşım devresi başlamıştır .Yaşam alanlarımızın evlerimizin hijyenikliği hayatımızda kaçınılmaz bi haldir . Hatta Buca Ev Temizliği çoğu şahıs amacıyla vazgeçilmez bir tutkudur .

Eğer evinizde küçük çocuk ya da evcil hayvan varsa, ortam daha çok kirlenir. Ayrıca bu evlerin daha sık temizlenmesi, daha hijyenik olması da gerekir. Buca ev temizliği firması olarak, eğitimli ekibimiz ile birlikte, camlarınızı, halılarınızı, koltuklarınızı ve genel ev temizliğinizi çok uygun rakamlara yapıyoruz. Üstelik çalışanlarımız sigortalı ve kadrolu kişilerden oluşmaktadır.

Eğer evinizde tadilat olduysa, inşaat sonrası temizlik paketimiz sizleri bekliyor. Buca ev temizliği ekibi olarak, sıva, boya, kireç kalıntıları en güçlü temizleyicilerimiz ile yok ediliyor ve hijyen sağlanıyor. Ayrıca standart toz alma ve genel temizlik hizmetlerimiz için günlük, haftalık ya da aylık hizmet paketlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Buca Ofis Temizliği

Hem genel, hem de özel talep temizlik işleriniz için, oldukça tecrübeli bir kadro ile hizmet veriyoruz. Banyo temizliği, mutfak temizliği, cam temizliği, duvar silme ve genel temizlik konusunda, en sık tercih ve tavsiye edilen firmalardanız. Buca ofis temizliği firması olarak, eldivenli ve galoşlu ekiplerimiz, ortamlarınıza hijyen getirmeye geliyor.

Elektronik Eşya Temizliği

İşyerlerinizde bulunan bilgisayar ve diğer elektronik eşyalarınız için, sıradan temizleyiciler kullanılamaz. Bu cihazlarınızın zarar görmemesi için, Buca ofis temizliği firması olarak daha hassas temizleyiciler kullanıyoruz. Üstelik paslı, yağlı ve aşırı kirli noktalar için de yine sağlık bakanlığı onaylı, güçlü temizleyiciler kullanıyoruz. Geride sizlere tertemiz olmuş ortamlar bırakıyoruz.