EV TEMİZLİK HİZMETLERİ

YERİNDE HALI TEMİZLİĞİ

Yerinde Halı Yıkama Nedir, yerinde halı tabiri daha çok duvardan duvara (boydan boya) olan yerinden sökülemeyen halılar için kullanılır. Bunların taşınması, yıkama tesisine götürülüp yıkanması olanaksızdır. Ülkemizde yerinde yıkama hizmetini doğru yapamayan, olanakları elvermeyen firmalar tarafından bilinçsizce bunu yapanlar olmaktadır. Halı yerinden söküldükten sonra mahvolmaktadır. Zira tekrar yerine sermeye çalışınca da sökme işleminde yırtılmalar, yıkama işleminde büzüşmeler, çekmeler veya yaylanmalar gibi bozulmalar olduğundan artık eskisi gibi şık durmamaktadır.

HALI TEMİZLİĞİ

Yerinde halı yıkama genelikle Beş yöntem ile yapılır; Buharlı Halı Yıkama, Şampuanlı Köpüklü Halı Yıkama, Kuru Köpüklü Halı Yıkama, Talaşlı Halı Yıkama, ve Sıcak Karbonatlı Halı Yıkama.

PROFOSYONEL HALI TEMİZLİĞİ

Bakteri ve alerjenlerin %98 ini yok ederiz ki bu oranı Chem-Dry dışında hiçbir yerinde halı yıkama firması yakalayamaz.

HALI BİZİM İŞİMİZ

Halıların Ömrünü uzatır, diğer halı yıkama firmalarının yaptığı gibi halının ömrünü kısaltmaz.

HALI BİZDEN SORULUR

Bizim yıkadığım halılar ardında yapışkan gibi kiri çeken sabun bırakmaz ve çok daha geç kirlenir.

TEMİZLİK DERDİNE SON

Profesyonel sertifikalı teknisyenlerimiz halınızın türüne göre en doğru işlemi uygularlar.

HALI TEMİZLİK ŞİRKETİ

Evler dışında ayrıca profesyonel duvardan duvara yerinde halı yıkama hizmetini verdiğimiz işyerlerinden bazıları: ofisler, resmi daireler, belediyeler, oteller, camiler, tiyatrolar, bale salonları, jimnastik salonları, sinema salonları, hava alanları, kurslar, üniversiteler, mescidler, dershaneler, özel okullar ve daha birçok kurum ve kuruluş. Yerinde Cami halı yıkama temizleme, Yerinde ofis halı yıkama temizleme, yerinde otel halı yıkama temizleme işlemlerini son teknoloji ekipmanlarımızı kullanarak yapar, kir, leke, mikrop, bakteri ve alerjenlerden eser bırakmayız.

HALI TEMİZLİK FİRMASI

Yeni halılar fabrikalarda genellikle ipliklerine koruma uygulanarak üretilir. Koruyucu tabaka halının kir ve lekelere karşı dirençli olmasını sağlar. Fakat bu koruma zamanla özelliğini yitirir ve halılar daha çabuk kir tutmaya dolayısı ile daha sık yıkanmaya ihtiyaç duyar.

YERİNDE HALI TEMİZLİĞİ

Eşsiz olan yerinde halı yıkama temizleme işlemimizde halılar 2-3 katına kadar daha geç kirlenir, daha uzun süre temizliğini korur. Buda ayrıca halının kullanım ömür süresini uzatır.

DESTEK ALMAK İSTER MİSİNİZ?

Yerinde Halı temizliği nasıl yapılmalıdır sorusunun cevabını bilmeyenler için temizlik şirketimiz deneyimli kadrosu ile son derece kaliteli temizlik hizmeti vermektedir. Bu tür temizlik işleriniz için firmamızı arayarak zahmetsiz ve oldukça kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda uygun fiyatlı olan hizmetlerimiz aracılığı ile piyasada alabileceğiniz en kaliteli temizlik hizmetlerini uygun fiyata alabilirsiniz. Müşterilerimiz için oldukça kaliteli ve güvenilir olan hizmetlerimiz aracılığı için memnun kalacağınız biçimdeki hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kalitesini hiç düşünmenize gerek kalmadan uygun fiyatlar ile kaliteli ve profesyonel temizlik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz

PROFOSYONELİZ

0

KALİTE

0

HİYJENİK

0

UYGUN FİYAT

0

GÜVENİLİR