KARŞIYAKA EV TEMİZLİĞİ

İzmirde Temizlik Şirketi
Karşıyaka Temizlik Şirketi

Karşıyaka Temizlik Firmaları arasında 15 yılı aşkın temizlik tecrübesiyle Karşıyakada ki tüm temizlik şirketlerini geride bırakan Karşıyaka ev temizlik hizmetleri, temizlikte önce güven ve memnuniyet garantiler. Karşıyaka ev temizligi hizmeti için bizden randevu aldığınızda gezici araçlarimizla ve kalifiye elemanlarimizla adresinize gelen firmamız beklentinizin üzerine profosyonel detaylı ev temizliği hizmetini gerçekleştirir. Avrupa standartlarında antialerjik sağlık bakanlığı onaylı temizlik malzeme ve ürünleri ile derinlemesine temizlik hizmeti vermekteyiz.

Bizi Arayınız: +90 (532) 513 10 99

Temizlik personellerimiz yıllardır firmamız bünyesinde çalışan tüm temizlik deneyimine sahip son derece güvenilir kişilerdir. Yerin durumuna göre değişen temizlik personel sayımız en az iki kişilik ekipler halinde hizmete başlar. Birlikte oda oda temizlik hizmetini gerçekleştirir. Karşıyaka temizlik firmaları tadilatli eşyalı dolu daire temizliği, İnşaat sonrası ev temizliği, rutin aylık ev temizliği dahil her türlü ev temizliği hizmeti için ektra ücret talep etmez. Amacımız memnun kalacağınız temizlik konforunu size yaşamaktır. Gündelikçi bayanlardan yardım aldığınızda yüzeysel bir temizlik elde edersiniz. Fakat Karşıyaka Temizlik Şirketleri sizlere gündelikçi bayanlardan farklı olarak zaman kazandırır. Bunun yanında araçlarimizla getirilen temizlik için gerekli makine ve ekipmanlara da sahiptir. Temizlik de %100 hijyen sağlamak için yüzeysel temizlik yeterli değildir. Mutlaka yerinde halilarinizin yolluklarinizin yagaklarinizin koltuklarinizın yıkanması şarttır. Koltuklarinizda leke olmasa bile tozu emen dokusu yüzünden bakteri barındırır. Bu bakteriler hareket esnasında hava da asılı kalır ve ciddi alerjik astım gibi rahatsızlıklara yol açar.

Karşıyaka Temizlik Şirketi

İzmir Temizlik

İzmir Temizlik Şirketi


👉Temizlik Tüyolari

Koltuk ve halilarinizi maksimum 3 ayda bir yikatmaniz alerjik durumlar için şarttır.

Karsiyakada ev temizliği dahil tadilatli dükkan temizliği, mağaza temizliği, cafe bar temizliği, restaurant temizliği, okul temizliği, düğün salonu temizliği, İnşaat sonrası temizliği, dış cephe cam temizliği, yangın sonrası temizliği, su baskını temizliği, boş ev temizliği, öğrenci evi temizliği, huzur evi temizliği gibi her alanda temizlik hizmetimiz mevcuttur.

Alaybey Bahçelievler, Sogukkuyu, Nergis, Yamanlar, Şemikler, Örnekköy, Mavişehir, İstasyonalti, Bostanlı, Tersane, Demirkopru, Girne, Bahriyeüçok, yenigirne olmakla birlikte tüm mahalle ve semtlerine ev temizlik hizmetimiz mevcuttur.

Karşıyaka da tüm mağaza tadilatli mağaza dükkan temizliği hizmetlerimizde sürekli tercih edilmekteyiz. ... Koton giyim mağazası, Defacto giyim mağazası, Takı aksesuar mağazası tadilat sonrası temizliği, Mis Döner restaurant temizliği, Özsut patisare temizliği, Yerde Fıstık cafe bar temizliği, Hisarönü cafe temizliği daimi müsterilerimiz arasındadır.

Karsiyakada acil temizlikçi ihtiyacınız ne olursa olsun dilediğiniz saatte firmamızdan yardım alabilirsiniz... Karsiyakada acil su çekimi, Karsiyakada acil yangın sonrası temizliği gibi durumlarda beklemeden bizi arayın.

Karşıyaka Ev Temizliği

Karşıyaka Günlük Ev Temizliği , tadilatlı eşyalı daire temizliği, komple bina temizliği, Fabrika temizliği, dış cephe temizliği gibi hizmetlerde en çok tercih edilen temizlik firmasiyiz.

Dış cephe temizliği Endüstriyel temizlik hizmetlerinde dağcılık sistemi ile güvenilirlik esastır. Deneyimli isinde uzman dış cephe cam temizliği personellerimiz anlaşılan gün çerçevesinde dış cephe cam temizliği işlemini teslim eder.

Karsiyakada tüm temizlik beklentinizi sizde bilinçli profosyonel bir temizlik firmasindan almak isterseniz 7/24 ulasabileceginiz numaralarimizdan arayip randevu alabilirsiniz.

Yıllardir değişmeyen yoğun ilginize teşekkür ederiz.

Bizi Takip Edin: