MERAK EDİLENLER

TEMİZLİK ŞİRKETLERİ AVANTAJLARI NELERDİR ?

Neden temizlik şirketlerine ihtiyaç duymaktayız? Birkaç örnekle size bunu açıklamak isteriz; örneğin üniversite okuyorsunuz ve arkadaşlarınızla bir eve çıktınız. Dersleriniz o kadar yoğun ki temizliğe ve hijyene gereken önemi veremiyorsunuz. Arkadaşlarınızla ortak para toplayıp aylık temizliğinizi kolayca yaptırabilirsiz bu şirketlere. Temizlik şirketi çeşitleri o kadar fazladır ki her ihtiyacınıza göre temizlik hizmetini her yerde bulabilirsiniz....İZMİRDE TEMİZLİK FİRMASI

TEMİZLİKTEN MEMNUN DEĞİLSEM NE YAPMAM GEREKİYOR ?

Lütfen bizimle hemen irtibata geçin ve durumu düzeltecek düzenlemeler yapacağız. Bekleyeceğimizin bir memnuniyet garantisi var.

TEMİZLİK MALZEMELERİ DE DAHİL Mİ? ?

Tüm temizlik malzemeleri şirketimiz tarafından karşılanmakta olup. Sizden birşey istememekteyiz. Bazı özel durumlarda Müşterilerimiz kendi ürünlerini kullandırtmak isterse de bunada saygı duyup sizlerin bizlere tahsis ettiğiniz ürünleri kullanıyoruz.

TEMİZLEME YAPMADAN ÖNCE BİRİSİNİN EVİME GELMESİ GEREKİYOR MU? ?

Kesinlikle hayır! Satış elemanlarının evinize gelmesini istemeyiz, bu yüzden Bir fiyat teklifi alabilir ve çevrimiçi olarak temizlik yaptırabilirsiniz. Yaklaşık bir dakika sürer.

NASIL TEKLİF ALABİLİRİM ? ?

Bir temizlik kitabını hazırlamak için kayıt akışını ziyaret etmeniz yeterlidir ve eviniz ve programınız hakkında bilgi verirken teklifiniz dinamik olarak ayarlanır.