SÖZLEŞMELİ ELEMAN TEMİNİ

SÖZLEŞMELİ ELEMAN TEMİNİ

1-Personel arama sürecindeki zaman ve maliyetlerin ortadan kalkması 2-Personelin tüm yasal sorumluluklarının yüklenici firmaya ait olması (SSK+Vergi+Hak edeceği Tazminatları + Maaşı Yüklenici tarafından karşılanır.) 3-Personelin konusunda deneyim sahibi olması 4-Personel memnuniyetsizliği halinde 2 iş günü içinde yüklenici firma tarafından değiştirilme garantisi 5-Hizmet karşılığında kesilecek hak ediş faturası gider olarak gösterileceğinden tamamı yıllık baz da vergilerden düşülerek işletmeye ekstradan maliyet getirmemesi. 6-Temizlik Hizmetini Sektörde Uzmanlaşmış kişilere devredilmesi 7-İşletmenin Temizlik konusunda zaman ayırmayıp kendi işine yoğunlaşması akabinde performansının ve üretiminin artması

PERSONEL TEMİNİ

Firmamızın teminatı altında olan günlük temizlik personeli ile ilgili her konuda firmamızla temas kurabilirsiniz. Gündelik temizlik işleri için gönderilen elemanların her türlü ulaşım, malzeme ve yiyecekleri tarafımızdan temin edilir. Gönderdiğimiz elemanlarımız, güvenilir ve temizlik konusunda tecrübeli olup, uzun yıllar bizimle birlikte çalışan kişilerden oluşmaktadır.

TEMİZLİK PERSONELİ

Bordrolama hizmeti veren temizlik şirketleri , işe alma, eğitme, denetim, sgk takibi gibi unsurlardan firmaları kurtardığı için şirketler için bulunmaz bir fırsattır. Yapmış olduğunuz dönemsel personel temini ile şirketinizde yaşanan dalgalanmalarda personelleri işten çıkarma gibi sorunlar yaşamayacaksınız. Aynı zamanda ihtiyacınız olduğu müddet boyunca eğitimli personellerimiz şirketinizde çay, temizlik, servis gibi hizmetlerde bulunacaktır.

TEMİZLİK PERSONELİ

Günlük Temizlik Personeli Temini hizmetimiz, bireysel ve kurumsal anlamda, günlük temizlik personeli ihtiyacınızı karşılamak içindir. Evinizde veya iş yerinizde yapılması gereken temizlik işleri için EGEM Temizlik firmamızdan eleman talep edebilirsiniz. Özellikle konut ve iş yeri temizliği konusunda eğitimli olan elemanlarımız, sizlere profesyonel temizlik hizmeti sunacaktır. Firmamızın teminatı altında olan günlük temizlik personeli ile ilgili her konuda firmamızla temas kurabilirsiniz.

YARI ZAMANLI PERSONEL

Çeşitli merasimler veya organizasyonlar nedeniyle, günlük veya haftalık olarak personel ihtiyacı içerisinde olabilirsiniz. Firmamız istediğiniz sayıda personeli, gerekirse ekipmanları ile beraber hizmetinize sunacaktır. İzmir içerisinde günlük temizlik personeli temini için firmamızın 0232. 362 01 00 no.iu danışma hattından bilgi almanız yeterlidir. Firmamızın müşteri temsilcisi size merak ettiğiniz konularda detaylı bilgi verecek ve en uygun fiyatı önerecektir. Uzun yıllardır İzmir ve çevresinde bireysel ve kurumsal alanda profesyonel temizlik hizmetleri sunan bir temizlik şirketi olarak bu konuda da çözüm üretiyoruz.

SÖZLEŞMELİ PERSONEL

Egem Temizlik olarak sizlere sözleşmeli temizlik personeli temin ediyoruz. İster günlük , ister haftalık ve isterseniz de aylık olarak sözleşmeli temizlik personeli temin ediyor ve iş yerlerinizin sürekli temiz ve düzenli olmasını sağlıyoruz. Sizlere istediğiniz özelliklerde ve istenilen vasıflarda günlük temizlik personeli temini konusunda ihtiyacınızı sağlıyoruz.

PERSONEL TEMİNİ

2000 Yılından günümüze dek İzmir ve çevresindeki il, ilçelerde, temizlik işlerinde kurumsal çalışma ortağınız olan Egem Temizlik, personel eğitimine büyük önem vermektedir. Eğitimli insan gücünün önemini bilen firmamız, bu nedenle periyodik olarak çalışanlarını eğitip geliştirmektedir. İhtiyacınız olan (gündelikçi) günlük temizlik personeli temini hakkında detaylı bilgi ve fiyatlar için lütfen iletişim kurunuz. Temizliğin her alanında kaliteli hizmet sunarak İzmir’de zirvedeki temizlik şirketleri arasında olan firmamız, sizlere en kaliteli hizmeti, en uygun fiyata sunmayı ilke edinmiştir.

DESTEK ALMAK İSTER MİSİNİZ?

Günlük Temizlik Personel Temini nasıl yapılmalıdır sorusunun cevabını bilmeyenler için temizlik şirketimiz deneyimli kadrosu ile son derece kaliteli temizlik hizmeti vermektedir. Bu tür temizlik işleriniz için firmamızı arayarak zahmetsiz ve oldukça kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda uygun fiyatlı olan hizmetlerimiz aracılığı ile piyasada alabileceğiniz en kaliteli temizlik hizmetlerini uygun fiyata alabilirsiniz. Müşterilerimiz için oldukça kaliteli ve güvenilir olan hizmetlerimiz aracılığı için memnun kalacağınız biçimdeki hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kalitesini hiç düşünmenize gerek kalmadan uygun fiyatlar ile kaliteli ve profesyonel temizlik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz

0

KALİTE

0

HİYJENİK

0

UYGUN FİYAT

0

GÜVENİLİR