İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK HİZMETLERİ

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİĞİ

nşaat ve tadilat sonrası temizliklerde büyük önem taşıyan hijyene de dikkat eden Firmamız, temizlik ürünlerini birinci kalite kullanır. Firmamızın kullandığı yöntemler ile gerçekleşen inşaat sonrası temizlik ve tadilat sonrası temizlik hizmetimizden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

İNŞAAT TEMİZLİĞİ

İnşaat ve tadilat sonrası temizliklerde büyük önem taşıyan hijyene de dikkat eden Firmamız, temizlik ürünlerini birinci kalite kullanır. Firmamızın kullandığı yöntemler ile gerçekleşen inşaat sonrası temizlik ve tadilat sonrası temizlik hizmetimizden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

İNŞAAT TEMİZLİĞİ

Camlarınız , çerçeve , pervaz ve mermerler dahil olmak üzere boya , alçı ve bant lekeleri malzemeye zarar vermeyen zararsız kimyasallarla çıkartılmakta ve buharlı makineler ile bakteri ve bütün pisliklerden arındırılarak temizlenmektedir.

İNŞAAT TEMİZLİĞİ

Radyatör ve radyatör borularındaki lekelerin buharlı makineler ile temizliği sağlanmaktadır. Kapılardaki inşaat lekeleri tamamen çıkarılmakta ve gerekirse tekrar temizliği yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak duvar temizliği yapılmaktadır. Ulaşılması zor yerlerdeki tozlar profesyonel vakumlu ve buharlı temizlik makineleri ile hem biyolojik temizliği yapılmakta ve vakum ile kurutulma işlemi sağlanmaktadır.

İNŞAAT TEMİZLİĞİ

Almak istediğiniz temizlik hizmeti ; Tadilat sonrası temizlik hizmeti ise tadilat sonrası mobilyaların üzerinde oluşan lekeler temizlenerek , tozu alınmaktadır. Parkeler ve mermer zeminlerin buharlı makinelerle dip köşe , her türlü pislik ve bakterilerden arındırılma işlemi sağlandıktan sonra vakumlu temizliği ile tamamlanmaktadır.

İNŞAAT TEMİZLİĞİ

Banyo ve Tuvaletleriniz buhar ile dezenfekte edilmekte ve kullanıma hazır halde tertemiz teslim edilmektedir. Mutfak dolapları , lavabolar , borular ve beyaz eşyalarınızın temizliği büyük bir titizlik ve dikkat ile sağlanmakta temizlik işlemlerimizi bitirdikten sonra yeni veya tadilat sonrası ev , işyerinizin temizliğine , hijyen dolu imzamızı atmanın Temizlik Bizim İşimiz Hizmetleri Şirketi olarak gururunu yaşamaktayız.

İNŞAAT TEMİZLİĞİ

İnşaat bitiminden sonra kaba ve ince temizlik, ekibimiz tarafından en ince ayrıntıları düşünerek temizliyoruz. Müşteri memnuniyeti öncelikli hedefimiz olup referansınız bizim için daha değerlidir. 7 gün 24 saat hizmetinize bir telefon kadar yakınız. İnşaat bitimi temizlik hizmetimiz tüm meskenler için geçerlidir.

İNŞAAT TEMİZLİK

Bunlar ev, ofis, büro, bina, iş yeri, fabrika, mağaza, restaurant, otel vs. olabilir. Sıraladığımız meskenler arasında inşaat sonrası temizliği talebiniz yerine getirildikten sonra dilerseniz sözleşmeli olarak günlük – haftalık ve aylık olmak üzere 3 ayrı periyodik zamanda temizlenir.

İZMİR İNŞAAT TEMİZLİK

İnşaatlarınızdaki büyük ve ağır çöpler toplanmaktadır. Camlarınız , çerçeve , pervaz ve mermerler dahil olmak üzere boya , alçı ve bant lekeleri malzemeye zarar vermeyen zararsız kimyasallarla çıkartılmakta ve buharlı makineler ile bakteri ve bütün pisliklerden arındırılarak temizlenmektedir.

DESTEK ALMAK İSTER MİSİNİZ?

İnşaat Sonrası temizliği nasıl yapılmalıdır sorusunun cevabını bilmeyenler için temizlik şirketimiz deneyimli kadrosu ile son derece kaliteli temizlik hizmeti vermektedir. Bu tür temizlik işleriniz için firmamızı arayarak zahmetsiz ve oldukça kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda uygun fiyatlı olan hizmetlerimiz aracılığı ile piyasada alabileceğiniz en kaliteli temizlik hizmetlerini uygun fiyata alabilirsiniz. Müşterilerimiz için oldukça kaliteli ve güvenilir olan hizmetlerimiz aracılığı için memnun kalacağınız biçimdeki hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kalitesini hiç düşünmenize gerek kalmadan uygun fiyatlar ile kaliteli ve profesyonel temizlik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz

PROFOSYONELİZ

0

KALİTE

0

HİYJENİK

0

UYGUN FİYAT

0

GÜVENİLİR