DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİK HİZMETLERİ

DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ İZMİR

Her çeşit cam temizliği tek ve çift camların temizliği, çerçeve temizliği bölme camların temizliği cam kapıların temizliği, camdan yapılmış çatıların temizliği, metropol ve yüksek binaların temizliği. Bütün yukarıdaki adı geçen cam temizleme deneyimli, uzmanlarımız tarafından yerinde incelenir, camların temizliği ve çerçeve çeşidinin bakımı hakkında en kısa detaylarına kadar bilgilendiriyoruz. Sizlere en temiz en hesaplı ve profesyonelce temizliği sunacağımıza garanti veriyoruz.

DAĞCILIK SİSTEMİ

Güvenli bir sistemdir.Emniyet sistemleri çabuk kurulur ve sökülür.Bir çok noktaya kolay ulaşım imkanı sağlar.Hatta İmkansız görünen noktalara iple erişilebilme imkanı vardır.Yüksek işlerde ve diğer ulaşılması zor noktalarda tüm başka yöntemlere göre daha verimlidir.Yerle ( zeminle ) ilişki kurmadan projelerinin Gerçekleştirilebilmesine imkan sağlar.Standartlara uygun ve emniyetlidir.Gerekli standartlar olan EN ve CE 'ye sahip ekipman ve tecrübeli personel sayesinde tamamen güvenlidir

DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

Cam temizliği yapılırken özellikle dış cephelerde, mutlaka camlara ve metal yüzeylere dikkat edilerek titiz bir çalışma gerçekleştirilmektedir. Böyle durumlarda farklı temizlik ürünleri kullanan çalışanlarımız dış cam temizliği yaparken de içeride gösterdikleri özeni göstermektedirler.

DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

Belirli aralıklarla alacağınız dış cephe cam temizliğini sizin istediğiniz periyotlarda ayarlıyoruz. Çalışanlarımız siz aramadan o tarihlerde geliyor ve temizlik hizmetini veriyorlar.

CAM TEMİZLİĞİ

Bu konuda işin tehlikesi olduğu için personellerimizi her bakımdan güvenceye aldığımız için sizler daha büyük bir güvenle bu hizmeti alabilirsiniz. Her türlü hizmet kalitesine özen gösteriyoruz ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Dış cephe cam temizliği konusunda alacağınız hizmet ile binalarınızın dış yüzeyi her zamankinden çok daha parlak ve ışıltılı olacaktır.

DIŞ CEPHE TEMİZLİK

Dış cephe temizliği, cam temizliği ve binanın dış kısmının temizliği oldukça zor ve tehlikeli bir işlem olup, farklı araç gereçlere ihtiyaç vardır. İşte tam bu noktada EGEM Temizlik uzman kadrosuyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyar.

UZMAN KADRO

Temizlik yapan elemanlarımız, işlerinde son derece deneyimli ve bu konuda en iyi hizmeti verecek kalitede elemanlardır. Her türlü temizlik araç ve gerecini kullanabilen ve dış cephe cam temizliği konusunda oldukça detaylı bir temizlik hizmeti sunmaktadırlar. Ticaret merkezi, plaza veya iş hanı gibi büyük ölçekli mekânların camlarının temizlenmesi, oldukça zor ve zahmetlidir. Bu nedenle, temizlik yapan elemanların bu konuda oldukça deneyimli olmaları gerekmektedir.

TECRÜBELİ PERSONEL

Temizliğin birçok dalında olduğu gibi, cam temizliği konusunda da yılların tecrübesi ve profesyonel hizmet sunmaya çalışan personellerimiz son derece titiz çalışmaktadır. Elemanlarımız, hem dış hem de iç cam temizliği yaparak her türlü dış cephe cam temizliği hizmeti vermektedir.

KALİTELİ HİZMET

Daima kaliteli hizmet sunma hedefiyle çalışan firmamız, uzman bir kadro ile iş yerleriniz için en iyi temizlik hizmetini sunmaktadır. İster asansörlü dış cephe temizlik, ister sepetli dış cam temizliği yapılsın, her halükarda sizlerin istediği kalitenin çok daha üstünde bir hizmet vermekteyiz.

DESTEK ALMAK İSTER MİSİNİZ?

DIş cephe temizliği ve dış cephe cam temizliği kirlenen bina cepheleri ve bina camlarının temizliği belirli aralıklarda yapılmalı ve ilk günkü görüntüsünü muhafaza etmesi için yapılan temizlik çalışmasıdır. Kalitesini hiç düşünmenize gerek kalmadan uygun fiyatlar ile kaliteli ve profesyonel temizlik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz

PROFOSYONELİZ

0

KALİTE

0

HİYJENİK

0

UYGUN FİYAT

0

GÜVENİLİR