RESTORAN TEMİZLİK HİZMETLERİ

RESTORAN TEMİZLİĞİ

Sağlık deyince temizlik akla gelir,böyle durumlarda temizlik hizmeti ihtiyacı duyulur temizlik hizmetinde sınır tanımayan şirketimiz profesyonel ve işinin uzmanı personelle ve en geniş kapsamlı ekipmanlarıyla gelerek Restaurant ve Mutfak Temizliğin'de profesyonelce işini bilinçli bir şekilde yaparak bulunduğunuz ortamı temiz ve hijyenik bir duruma getirerek istediğiniz bir şekle getirir.

RESTAURANT TEMİZLİĞİ İZMİR

Müşteriler için yemek yeme deneyimini kabusa çeviren en büyük unsur, restorandaki hijyen açığından muzdarip olmak olarak nitelenebilir. Doğru hijyen tetkiki yapılmazsa, restoranın ne kadar iyi hizmet verdiği ve yemeklerinin ne kadar lezzetli olduğuna bakılmaksızın ödenen bedel geri dönüşü olmayan bir hale gelecektir. Hijyen ihmalleri sebebiyle meydana gelebilecek gıda zehirlenmeleri restoranın itibarını bir daha yenilenemeyecek şekilde zedeleyebilir. Böyle bir duruma mahal vermemek için restoran içinde dikkat edilmesi gereken belli başlı unsurlar yer alıyor.

MUTFAK TEMİZLİK

Profesyonel bir mutfağın en önemli gereksinimleri, temizlik, hijyen ve güvenlik açısından en yüksek standartların sağlanmasıdır. EGEM TEMİZLİK, Mutfak Temizliği, temizlik ve hijyen teknolojisini takip edip, güvenilir sistemlerimiz, etkili yöntemlerimiz ve eğitimli personelimizle hizmet sunuyoruz

PIRIL PIRIL WC'LER

Mutfak ve yemek alanlarından sonra restoran hijyenindeki en mühim bölümlerden biri de tuvaletler. Temiz, güzel kokan; sabun, tuvalet kağıdı gibi hijyenik malzemeleri eksik edilmeyen pırıl pırıl tuvaletler restoranın hijyen anlayışının müşteriye yansıtılacağı etkili aşamalardan birini oluşturuyor.

RESTORAN TEMİZLİĞİ

Cafe, restaurant, catering,fast food ve bu şekilde gıda hizmeti veren iş yerlerinize en uygun ve hijyenik temizlik çözümleri için bizi arayın.müşterilerinize daha temiz daha rahat bir hizmet sunmak istiyorsanız sizin için burdayız.

ZAMANI BELİRLEYİN

Restaurant, Cafe gibi yerlerde aylık veya belirtilen periyotlarda dış cephe cam temizliği, mutfak temizliği, Haşere kontrol ve dezenfeksiyonunu istenilen hizmeti zamanında sunmuş oluyoruz.

RESTORAN TEMİZLİĞİ

Restoran ve Cafe temizlik hizmetimiz; Günlük, haftalık, aylık periyotlarla olduğu gibi bir defaya mahsus da yapilmaktadır. Egem Temizlik şirketi size her koşulda hizmet vermeye hazırdır. İnşaat sonrası, tadilat sonrası, eşyalı veya boş tüm meskenler için size uygun çözümler uretmekteyiz. Evlere, işyerlerine, dairelere, binalara, fabrikalara, ofislere, restaurantlara, yemekhanelere, sağlık işletmelerine, dershanelere, otellere ve üretim alanlarına herzaman heryere aynı titizlikle hizmet verilmektedir.

RESTORAN TEMİZLİĞİ

Sürekli kendini yenileyen bir organizasyon olan EGEM TEMİZLİK Restoran Temizliği alanında da eğitim faaliyetlerini bir süreklilik içinde uygulamalı olarak icra eder.Kısaca,İZMİR EGEM TEMİZLİK tecrübesinin ve uzmanlığının tümünü sizlerin kullanımına sunar.

RESTAURANT TEMİZLİĞİ

Restaurantlarda genelde kir ve gıda parçacıklarından oluşan büyük bir toz ve tortu birikmektedir. Restaurantın temiz ve düzenli tutulması, yalnızca hijyen standartlarınızın yanı sıra personelinizin sağlık ve güvenliğinin önemli bir bileşenidir. Toz ve tortunun yüksek düzeyde biriktiği yerlerin temizlenmediği takdirde yangın tehlikesi oluşabilmektedir.İzmir temizlik şirketleri olarak restaurantınızın temiz ve düzenli kalmasını sağlamak için kapsamlı bir restaurant temizliği hizmeti sunuyoruz.

DESTEK ALMAK İSTER MİSİNİZ?

RESTAURANT temizliği nasıl yapılmalıdır sorusunun cevabını bilmeyenler için temizlik şirketimiz deneyimli kadrosu ile son derece kaliteli temizlik hizmeti vermektedir. Bu tür temizlik işleriniz için firmamızı arayarak zahmetsiz ve oldukça kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda uygun fiyatlı olan hizmetlerimiz aracılığı ile piyasada alabileceğiniz en kaliteli temizlik hizmetlerini uygun fiyata alabilirsiniz. Müşterilerimiz için oldukça kaliteli ve güvenilir olan hizmetlerimiz aracılığı için memnun kalacağınız biçimdeki hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kalitesini hiç düşünmenize gerek kalmadan uygun fiyatlar ile kaliteli ve profesyonel temizlik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz

PROFOSYONELİZ

0

KALİTE

0

HİYJENİK

0

UYGUN FİYAT

0

GÜVENİLİR