Karşıyaka temizlik Hizmetleri

Karşıyaka Temizlik Hizmetleri ve Şirketi siz özel müsterilerimize indirimler ve firsatlarla temizlik hizmeti vermektedir. Karşıyaka da ev temizliği yaptırmak istiyorsanız numaralarimizdan bize ulaşıp temizlik için size en uygun saate randevu almanız yeterli.

TEMİZLİKTE KAMPANYAMI OLUR DİYENLERE

《CEVAP VERİYORUZ》

 

●Karşıyaka Temizlik hizmetleri rutin daire temizlikleri için tek bayan gündelikçi temizlik personellerini firmamız tarafından talep ettiğiniz taktirde temizlik şirketimizce size özel % 20 indirimle firmamız güvencesi altında güvenilir deneyimli temizlikçi personellerimizi gönderiyoruz.


●Karşıyaka Temizlik hizmetleri için eğer temizlik talebinizi öğleden sonraki saat diliminde tercih ederseniz %20 indirimle temizlik hizmetinden faydalanabilirsiniz.
●Karşıyaka Temizlik Şirketi olarak ev temizlik hizmeti ile birlikte koltuklarinizi veya yerinde halilarinizi vakum makinesi ile yıkatmak isterseniz %10 indirimle gerçekleştiriyoruz.

Karşıyaka Temizlik Firması olarak ikinci ve sonraki ev temizligi randevularinizda daimi müsterilerimize özel kampanyamiz olan %10 indirimle temizlik hizmeti vermekteyiz.

●Karşıyaka Temizlik Şirketlerinin öğrenciler için Öğrenci ev temizlik hizmetini ise tüm temizlik malzemeleri firmamız tarafından karsilanmakta ve öğrenci indirimi olarak %25 lik fiyat düşüşü yapmaktayız. izmir temizlik şirketi 
Karşıyaka Temizlik Firmaları olarak bu hizmeti sadece, Bostanlı temizlik şirketi, Ataşehir temizlik şirketleri, Mavişehir temizlik şirketi, Şemikler temizlik şirketleri, Soyak temizlik hizmetleri, Park yaşam temizlik hizmeti, Alaybey temizlik hizmeti, Nergis temizlik şirketleri , Bahçelievler temizlik şirketleri, Gümüşpala temizlik hizmeti, Demirköpru temizlik şirketleri ,çatısı altında bulabilirsiniz.
Gösterdiğiniz yoğun ilgiyi firsatlarla sizlere sunan tek temizlik firması olmanın mutluluguyla teşekkür eder Karsiyaka Temizlik Hizmetleri olarak sağlıklı günler dileriz. . .

0232 362 01 00 / 0544 544 18 04
www.karsiyakatemizlik.gen.tr
www.izmirtemizlik.com.tr

Bir önceki yazımız olan Urla Ev Temizlik Şirketleri başlıklı makalemizde Ev Temizlik Şirketleri, Urla ve Urla Ev Temizlik hakkında bilgiler verilmektedir.