Ev Temizliği

Tel : 0 232 362 01 00 

Ev Temizliği , ni tamamen dezenfekte yöntemle tüm Temizlik hizmetini uzman ekip eşliğinde gerçekleştiriyoruz.
Ev temizliğiniz kendi yöntemleriniz ile değil profesyonel ekip eşliğinde özel temizlik ürünleri ile gerçekleştirilir. Yıllardır daimi müşterilerimizin memnuniyeti ile kendini yenileyen firmamız gelişen teknolojiyi Avrupa standartlarının üzerinde kaliteyle takip etmekte ve temizlik hizmetine %100 garanti vermektedir. Ev temizliklerinde beklenen hijyenik olmasıdır.

Buyüzden Temizlik Şirketleri tercih edilir.

 Mutfak temizliği, Banyo temizliği hijyen açısından en önemli yerlerdir.  Orda bulunan mikroplar evinizin her köşesini sarar.
 Kendi imkanlariniz ile yaptığınız temizlik malesef yüzeysel olarak temiz görünür ama dezenfekte değildir.  Temizlik Firmaları sağlık bakanlığı testinden geçmiş temizlik ürünleri ve makineleri ile gözünüzün görmediği tüm bakterileri ortadan kaldırır.
Ev Temizliği
Ev Temizliği
Evinizin dinlenme noktası olan yatak odasının temizliği sadece cam temziligi hali temizliği, mobilyaların temizliği ile bitmez .  Yataklarinizda bulunan allerjik reaksiyona yol açan bakteriler ancak endüstriyel vakum makinesiyle derinlemesine yikanmasiyla gider. İzmir Temizlik Şirketi Eğer yatak temizliginizi elle silim ile gerceklestirirseniz tam anlamıyla kuru kalmadigindan istenmeyen rahatsızlıklara sebebiyet verirsiniz.  Çünkü nemli ortamlar mikropların çoğalmasına yol açar.  Temizlik Şirketi tüm donanıma sahip olmalıdır.

  》》 Firmamız görünenin değil görünmeyenin bilincindedir. 《《

Temizlik firması olarak size bu hizmeti yazlık evleriniz, isyerleriniz, ofisleriniz, dukkanlarınız içinde sunuyoruz. Bir çok ilçelerde  Otel temizliği, restaurant temizliği, cafe bar temizliği hizmeti yapmış bulunmaktayız. Çeşme,Kuşadası, Foça, Çandarlı, Aliağa bu hizmetleri daimi olarak Egem Temizlik Şirketlerinden almıştır. İzmir Narlıdere, Güzelbahçe, Balçova semtlerinde AVM temizliği için firmamız tercih edilmektedir. Karabağlar da ise Sağlık Kuruluşları dahil bir çok alanda yüksek dış cephe cam temizliği hizmetini Endüstriyel Dağcılık sistemi ile gerçekleştiren temizlik firmamız bir çok residence içinde tercih edilmektedir. Temizlik denilince akla ev temizliği gelir çünkü en gereklisidir fakat bir çok sektöründe ihtiyaç duyduğu temizlik hizmeti yaşamımızın her alanında bilinçli şekilde yapılmalıdır. İstenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Örneğin bi anda çıkan yangın veya su baskını gibi. Kendi imkanlarinızla yapamiyacağiniz mutlaka profesyonel bir ekibe ihtiyaç duyduğunuzda firmamızı 7/24 arayabilir durumunuzu uzman ekibimize bildirebilirsiniz.  İzmir Temizlik Şirketleri sizlerin beklentilerini geri cevirmemek için sürekli gelişmekte ve kendini yenilemektedir. Ayrıca bereber yol aldiğimiz bir çok kişiye de iş fırsatı sunan firmamiz her anlamda İzmirde en iyi temizlik firması dır.
Sizde yapmış olduğumuz hizmetler arasından size uygun olanı seçin ve ayrıntıları konuşmak için hemen bizi arayın.  İlginize teşekkür eder sağlıklı günler dileriz. .

Bir önceki yazımız olan İZMİR TEMİZLİK FİRMALARI başlıklı makalemizde Alaçatı Temizlik Şirketleri, Çeşme Ev Temizlik Firmaları ve İZMİR TEMİZLİK FİRMALARI hakkında bilgiler verilmektedir.